Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama


Özel Yat Kiralama

Özel yat kiralama fiyatları ,Özel Tekne Kiralama Fiyatları , kendi belirleyecekleri rotalar üzerinde özgürce mavi yolculuk yapmak isteyen aileler ve özel arkadaş grupları için ideal bir seçim olarak düşünülmelidir. Grup sayısına uygun büyüklükte, istenilen standartlarda ve tatil bütçenize uygun bir PLATIN YATÇILIK guletini bir tatil süresi için kiralayabilir, rotanızı ve seyir planınızı bizim danışmanlığımızla belirleyebilirsiniz.

Mavi yolculuğunuzu kesinleştirmek için sizden öğrenmek istediğimiz bilgiler şunlar:

  • Mavi yolculuk istediğiniz başlangıç ve bitiş tarihleri ve alternatif tarihler
  • Grubunuzun kişi sayısı ve gereksinim duyacağınız kabin sayısı
  • Kiralamayı düşündüğünüz gulette istediğiniz standart ve klima, jet ski, windsurf gibi ekstra aksesuarlar.
  • Yemek konusundaki tercihiniz; PLATIN YATÇILIK örnek mönüsü ya da kendi kumanyanız.

Önemli Not: Lütfen kendi kumanyanızda neler getirmeniz gerektiği  ve Bolge hakkında Hakkında detaylı bilgi alınız.

Özel grubunuz için gulet tercihlerinizi yaptıktan ve charter periyodunuzla, servis türlerini kesinleştirdikten sonra, sıra rotanızı belirlemeye geliyor. Bir başlangıç rotası belirleyip, onun üzerinde günlük planlarınızı dilediğiniz gibi yapmanız için gerekli teknik bilgileri PLATIN YATÇILIK ‘un deneyimli ekibindeki danışmanlarınızdan sağlayacaksınız. Hatta, dilerseniz rotanızı belirledikten sonra, kaptanınızla birlikte günlük seyir planlarınızı grubunuzun isteğine göre belirleyebilir ve uygulayabilirsiniz. PLATIN YATÇILIK guletlerinin birbirinden değerli deneyime sahip kaptanları, deniz ve seyir ve servis konusundaki ustalıklarını göstermekten, sizi bilgilendirmekten ve yolculuğunuzun güvenini ve rahatını sağlamaktan büyük mutluluk duyacaklar.

Teknelerde yemekleriniz ve içecekleriniz için iki seçeneğiniz var. Dilerseniz, charter süresince kullanacağınız kumanyanızı ve içeceklerinizi beraberinizde getirebilir ve teknedeki aşçıya yemeklerinizi hazırlatabilirsiniz. Eğer zaman, planlama, biraz da deneyim isteyen bu işlemden kurtulmak isterseniz, kişi başına belirlenen ekstra bir ödeme ile PLATIN YATÇILIK ‘un özenle hazırladığı ve geleneksel – yerel katkılarla herkesin beğenisini kazanan yiyecek ve içeceklerden oluşan mönüler üzerinde tercihlerinizi oluşturabilirsiniz. Yolculuğa çıkacağınız teknenin büyüklüğü ve tekne üzerinde kullanmanız gereken kişisel eşyalarınızın özellikleri dikkate alınarak, büyük ve çok yer kaplayan bavullar yerine, kolay taşınabilir küçük çantalar ve poşetler tercih edilmelidir. Mayolarınız ve deniz havlularınızın yanında mevsim koşullarına göre seçilmiş pratik ve kullanışlı giysiler yararlı olacaktır. Sıcak yaz günlerinin öncesinde ve sonrasında mavi Tur düşünenler için, rüzgarlık ya da süveter türü giysiler de gerekli. Karada yapacağınız yürüyüşleri dikkate alarak, spor ayakkabılarınızı mutlaka yanınızda getirmelisiniz. Teknelerin ahşap kaplı güvertelerinde ve kabinlerinde günlük ayakkabılarla dolaşmamak uyulması gereken bir kural. Eğer çıplak ayakla dolaşmaktan rahatsızlık duyuyorsanız, yalnızca tekne üzerinde kullanmak üzere, yanınıza bir çift sünger tabanlı terlik almanız önerilir. Kabinlerinizde temiz yatak takımlarınızı ve banyo havlularınızı hazır bulacaksınız.

Yiyecek ve içecekler: Guletlerde geleneksel Türk mutfağının yöreye özgü örnekleri herkesin zevkine uygun biçimde hazırlanıp, sunuluyor. Bölgemiz, Türkiye’de taze sebze ve meyve üretiminin en bol olduğu bölgelerden biri. Fethiye, bilindiği gibi, ülkemizin ikinci büyük domates üretim merkezi. Sabah kahvaltılarınızda alıştığınız her şeyi, peynir, zeytin, tereyağı, yumurta, bal, reçel, yoğurt ve meyveyi aşçınızın sürpriz katkıları ile birlikte bulacaksınız. Yaz mevsiminin sıcağını dikkate alarak hazırlanmış sebze ve salata ağırlıklı hafif bir öğlen yemeğini akşam 5 çayı servisi ve küçük ikramlar izleyecek. Akşam yemeklerinizin süsü, aşçınızın ellerinden çıkan lezzetli mezeler ve ızgarada pişen deniz ve et – tavuk ürünleri olacak.

Akşam yemeğine katkıda bulunmak isteyen mavi yolcuların, gün boyu balık tutmak için olta takımları teknede hazır. Genellikle “Tam Pansiyon” olarak yapılan özel tekne kiralama‘yı “Herşey Dahil” olarak talep eden mavi yolculara, her türlü yerli içecekler de sınırsız olarak ikram ediliyor. Elbette teknede bulunmayan özel ve ithal içeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

 

Kaynak : https://www.platinyatcilik.com/gulet-tekne-kiralama/

 

KİRALIK YATLAR